Strona gwna
SZUKAJ 
Instrukcja PSSE Redakcja
bip.gov.pl
Instrukcja O Biuletynie Redakcja
Biuletyn Informacji Publicznej Instrukcja   Dziś jest 30.05.2020

Data ostatniej aktualizacji 12.07.2013
Liczba odwiedzin 514434
  Instrukcja

Instrukcja korzystania z BIP

 

  • Nawigację po stronach Biuletynu Informacji Publicznej Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o. umożliwia menu przedmiotowe, znajdujące się po lewej stronie ekranu. Dzieli ono informacje zawarte w Biuletynie na grupy tematyczne zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji.
  • Powrót do strony głównej BIP PSSE sp. z o.o. możliwy jest poprzez kliknięcie znaczka logo PSSE znajdującego się  w górnej części ekranu, po lewej stronie.
  • Przejście do strony głównej Biuletynu Informacji Publicznej (www.bip.gov.pl) możliwe jest poprzez duże logo BIP po prawej stronie, w górnej części ekranu.

  • Powrót do strony głównej serwisu PSSE sp. z o.o. możliwy jest przez kliknięcie przycisku PSSE na belce nawigacji w górnej części ekranu.

  • Moduł wyszukujący (szukaj) – element strony służący do wyszukiwania za pomocą słów kluczowych. Należy wpisać w okienku szukany tekst, a następnie klikniąć "ok". Po wykonaniu tej operacji pojawią się wyniki przeszukania bazy danych ze wskazaniem kategorii, w której znajduje się dany tekst, oraz odnośnika, umożliwiającego bezpośrednie przejście do wybranego dokumentu.

  • Linki - tzw. hiperzłącza pozwalające na dalsze przemieszczanie się pomiędzy stronami Biuletynu lub odsyłające na inne strony www. Link, jest to aktywny tekst, najczęściej podkreślony lub wyróżniony odmiennym kolorem czcionki. Po kliknięciu na link otwiera się strona, z którą jest on powiązany.

  • Pobieranie plików – w Biuletynie znajdują się również treści zapisane w plikach. W ten sposób zapisane są zazwyczaj dokumenty o dużej objętości, oraz treści o specyficznym przeznaczeniu (np. ogłoszenia, druki). Po kliknięciu na link prowadzący do pliku zazwyczaj (zależy od przeglądarki internetowej) otwiera się okno, w którym możemy wybrać, co chcemy zrobić z plikiem – pobrać, czy otworzyć.

 Autor dokumentu: Iwona Paliszewska


drukuj
ostatnie zmiany dla strony „Instrukcja”

użytkownikdata aktualizacjiopis zmian
Iwona Paliszewska21.03.2007, 13:15 CET
Iwona Paliszewska20.03.2007, 12:09 CETnaniesiono poprawki
Iwona Paliszewska20.03.2007, 10:41 CETrozbudowanie informacji dot. funkcjonowania hiperzłączy
Iwona Paliszewska20.03.2007, 10:39 CET
Iwona Paliszewska20.03.2007, 10:38 CET

pełny rejestr zmian dla tej strony
do gry
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
© 2004 Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna
Wszelkie prawa zastrzeone.