Strona gwna
SZUKAJ 
Instrukcja PSSE Redakcja
bip.gov.pl
Instrukcja O Biuletynie Redakcja
Biuletyn Informacji Publicznej Menu przedmiotowe Przetargi / rokowania Rozstrzygnięte przetargi / rokowania   Dziś jest 30.05.2020

Data ostatniej aktualizacji 12.07.2013
Liczba odwiedzin 514448
  Rozstrzygnięte przetargi / rokowania

- W wyniku przetargu nr 126/PSSE wybrana została oferta firmy Hydroline Poland sp. z o.o.
 w Warszawie, woj. mazowieckie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 126/PSSE i dokonano wyboru firmy Hydroline Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Stargard Szczeciński) i nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Stargardzie Szczecińskim. W dniu 28 czerwca 2013 r. Rada Nadzorcza PSSE sp. z o.o. zatwierdziła wybór Hydroline Poland sp. z o.o. jako nabywcy przedmiotowej nieruchomości
.

 

 - W wyniku przetargu nr 127/PSSE wybrana została oferta firmy Hydromega sp. z o.o.
 z siedzibą w Gdyni, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 127/PSSE i dokonano wyboru firmy Hydromega sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni jako podmiotu, uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Gdynia) i nabędzie prawo użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Gdyni. W dniu 3 lipca 2013 r. Rada Nadzorcza PSSE sp. z o.o. zatwierdziła wybór Hydromega sp. z o.o. jako nabywcy przedmiotowej nieruchomości.

 

 

- W wyniku przetargu nr 122/PSSE wybrana została oferta firmy Wika Polska spółka 
ograniczoną odpowiedzialnością SGF sp. k. z siedzibą we Włocławku, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokoły uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 122/PSSE i dokonano wyboru firmy Wika Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SGF sp. k. z siedzibą we Włocławku, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Włocławek) i nabędzie prawo własności nieruchomości położonej we Włocławku, stanowiącej własność Gminy Miasta Włocławek. Protokoły zostały zatwierdzone również przez Prezydenta Miasta Włocławek.


 - W wyniku przetargu nr 125/PSSE wybrana została oferta firmy
IQ PL sp. z o.o.
z siedzibą w Gdańsku, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokoły uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 125/PSSE i dokonano wyboru firmy IQ PL sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku jako podmiotu, uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE  (Podstrefa Gdańsk-Kokoszki) i nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Gdańsku, stanowiącej własności Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego sp. z o .o. Protokoły zostały zatwierdzone również przez Zarząd GARG sp. z o.o.

- W wyniku przetargu nr 124/PSSE wybrana została oferta firmy Cedrob S.A. z siedzibą w Ciechanowie, woj. mazowieckie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokoły uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 124/PSSE i dokonano wyboru firmy Cedrob S.A. z siedzibą w Ciechanowie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Rypin) i nabędzie prawo własności nieruchomości położonej w Rypinie, stanowiącej własność Gminy Miasta Rypin.
Protokoły zostały zatwierdzone również przez Burmistrza Miasta Rypin.

 - W wyniku rokowań nr 123/PSSE wybrana została oferta firmy Skat Transport sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 123/PSSE i dokonano wyboru firmy SKAT Transport sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku jako podmiotu, uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE.  (Podstrefa Gdańsk-Klukowo)
 
- W wyniku przetargu nr 119/PSSE wybrana została oferta firmy Solvay Advanced Silicas Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim, woj. lubuskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokoły uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 119/PSSE i dokonano wyboru firmy Solvay Advanced Silicas Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Włocławek) i nabędzie prawo użytkowania wieczystego nieruchomości położonej we Włocławku, będącej w użytkowaniu wieczystym Anwil S.A.

 - W wyniku rokowań nr 120/PSSE wybrana została oferta firmy Mondi Świecie S.A. z siedzibą w Świeciu, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 120/PSSE i dokonano wyboru firmy Mondi Świecie S.A. z siedzibą w Świeciu jako podmiotu, uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE.  (Podstrefa Świecie).

- W wyniku rokowań nr 121/PSSE wybrana została oferta firmy Biomax S.A. z siedzibą w Gdańsku, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 121/PSSE i dokonano wyboru firmy Biomax S.A. z siedzibą w Gdańsku jako podmiotu, uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE.  (Podstrefa Gdańsk - GPNT)

- W wyniku rokowań nr 118/PSSE wybrana została oferta firmy Triax Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 118/PSSE i dokonano wyboru firmy Triax Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku jako podmiotu, uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE.  (Podstrefa Gdańsk - GPNT)

- W wyniku rokowań nr 117/PSSE wybrana została oferta firmy Bibus Menos sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 117/PSSE i dokonano wyboru Bibus Menos sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE.  (Podstrefa Gdańsk)
 
- W wyniku rokowań nr 116/PSSE wybrana została oferta firmy International Paper-Kwidzyn sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 116/PSSE i dokonano wyboru firmy International Paper-Kwidzyn sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE.  (Podstrefa Kwidzyn)
 
- W wyniku przetargu nr 115/PSSE wybrana została oferta firmy HG Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 115/PSSE i dokonano wyboru firmy HG Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni jako podmiotu, który nabędzie prawo użytkowania wieczystego nieruchomości oraz uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE. W dniu 1 października 2012 r. w drodze uchwały nr 23/2012 Rada Nadzorcza PSSE sp. z o.o. zaakceptowała wybór nabywcy prawa użytkowania wieczystego nieruchomości Spółki tj. firmy HG Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni.

- W wyniku przetargu nr 114/PSSE wybrana została oferta firmy Hydromega sp. z o.o.  z siedzibą w Gdyni, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień z przetargu nr 114/PSSE i dokonano wyboru firmy Hydromega sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni , jako podmiotu, który bedzie dzierżawcą a następnie nabywcą nieruchomosci oraz uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSEE. W dniu 29 sierpnia 2012 r. w drodze uchwały nr 22/2012 Rada Nadzorcza PSSE sp. z o.o. zaakceptowała wybór dzierżawcy, a następnie nabywcy konkretnej nieruchomosci Spółki tj. firmy Hydromega sp. z o.o. z siedziba w Gdyni.
 
- W wyniku rokowań nr 112/PSSE wybrana została oferta firmy Plastica sp. z o.o. z siedzibą we Frydrychowie, gmina Kowalewo Pomorskie, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyły się posiedzenia Zarządu, podczas których zatwierdzono protokół uzgodnień, protokół z rokowań nr 112/PSSE oraz aneks do protokołu uzgodnień i dokonano wyboru firmy Plastica sp. z o.o. z siedzibą we Frydrychowie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie
na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Kowalewo Pomorskie). 
 
 - W wyniku rokowań nr 113/PSSE wybrana została oferta firmy Vistal Olvit sp. z o.o. z siedziba w Gdyni, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień, protokół z rokowań nr 113/PSSE i dokonano wyboru firmy Vistal Olvit sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Gdynia).

 
- W wyniku rokowań nr 111/PSSE wybrana została oferta firmy Zakłady Elektrotechniki Motoryzacyjnej Polmo w Kwidzynie z siedziba w Kwidzynie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień, protokół z rokowań nr 111/PSSE i dokonano wyboru firmy Zakłady Elektrotechniki Motoryzacyjnej Polmo w Kwidzynie z siedzibą w Kwidzynie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Łysomice).
 
- W wyniku rokowań nr 110/PSSE wybrana została oferta firmy Amhil Europa sp. z o.o. z siedzibą w Kartoszynie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień, protokół z rokowań nr 110/PSSE i dokonano wyboru firmy Amhil Europa sp. z o.o. z siedzibą w Kartoszynie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Żarnowiec).
 
 
- W wyniku rokowań nr 109/PSSE wybrana została oferta firmy PG MECHANIKA sp. o.o. z siedzibą w Gościcinie, woj. pomorskie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Tczew).
 
- W wyniku rokowań nr 108/PSSE wybrana została oferta firmy METALBARK sp. z o.o. sp. komandytowa z siedzibą w Nowej Wsi Wielkiej, woj. kujawsko - pomorskie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalnosci gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Bydgoszcz).
 
- W wyniku przetargu nr 105/PSSE wybrana została oferta firmy MTU Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, woj. mazowieckie. Odbyły się posiedzenia Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokoły uzgodnień, oraz protokół z przetargu nr 105/PSSE i dokonano wyboru firmy MTU Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Stargard Szczeciński). Wyniki przetargu zostały zaakceptowane również przez Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński. W dniu 28 lutego 2012 r. w drodze uchwały nr 5/2012 Rada Nadzorcza PSSE sp. z o.o. zaakceptowała wybór nabywcy konkretnej nieruchomości Spółki tj. firmy MTU Polska sp. z o.o.
 
- W wyniku rokowań nr 107/PSSE wybrana została oferta firmy Airon Investment S.A. z siedzibą w Koronowie, jako podmiotu , który uzuska zezwolenie na prowadzenie dzialalności gospodarczej na terenie PSSE (Podstrefa Bydgoszcz).
 
- W wyniku przetargu nr 97/PSSE wybrana została oferta firmy MMP Neupack Polska sp. z o.o. z siedzibą w  Bydgoszczy, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokoły uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 97/PSSE i dokonano wyboru firmy MMP Neupack Polska sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie jako podmiotu, który nabędzie nieruchomość oraz uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE. Wyniki przetargu zostały zatwierdzone również przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

- W wyniku przetargu nr 98/PSSE wybrana została oferta firmy Mavilex Polska sp. z o.o. z siedzibą w Wąbrzeźnie, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 98/PSSE i dokonano wyboru firmy Mavilex Polska sp. z o.o. z siedzibą w Wąbrzeźnie, jako podmiotu, który nabędzie nieruchomość oraz uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE. W dniu 14 grudnia 2011 r. w drodze uchwały nr 50/2011 Rada Nadzorcza zaakceptowała wybór nabywcy konkretnej nieruchomości Spółki tj. firmy Mavilex Polska sp. z o.o.

- W wyniku przetargu nr 100/PSSE wybrana została oferta firmy California Trading sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Tczewie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 100/PSSE i dokonano wyboru firmy California Trading sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Tczewie jako podmiotu, który nabędzie nieruchomość oraz uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE. W dniu 13 grudnia 2011 r. w drodze uchwały nr 49/2011 Rada Nadzorcza zaakceptowała wybór nabywcy konkretnej nieruchomości Spółki tj. firmy California Trading sp. z o.o. sp. k.
 
- W wyniku przetargu nr 103/PSSE wybrana została oferta firmy Nemipictures Polskie Studio Filmowe sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 103/PSSE i dokonano wyboru firmy Nemipictures Polskie Studio Filmowe sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni jako podmiotu, który uzyska prawo do nieruchomości oraz otrzyma zezwolenie
na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE.
 
- W wyniku przetargu nr 101/PSSE wybrana została oferta firmy Metalcynk sp. z o.o. w organizacji z siedzibą w Prądocinie, woj. kujawsko-pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu podczas którego zatwierdzono protokoły uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 101/PSSE i dokonano wyboru firmy Metalcynk sp. z o.o. w organizacji z siedzibą w Prądocinie jako podmiotu, który nabędzie nieruchomość oraz uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE. Wyniki przetargu zatwierdzone również przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

- W wyniku przetargu nr 104/PSSE wybrana została oferta firmy Widok Kogeneracja sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, woj. pomorskie. Odbyło się posiedzenie Zarządu podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z przetargu nr 104/PSSE i dokonano wyboru firmy Widok Kogeneracja sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie jako podmiotu, który nabędzie nieruchomość oraz uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie PSSE. W dniu 29 grudnia 2011 r. w drodze uchwały nr 57/2011 Rada Nadzorcza zaakceptowała wybór nabywcy konkretnej nieruchomości Spółki tj. firmy Widok Kogeneracja sp. z o.o.

- W wyniku przetargu nr 96/PSSE wybrana została oferta firmy Edoradca sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, woj. pomorskie.
Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół z przetargu
nr 96/PSSE i dokonano wyboru firmy Edoradca sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, jako podmiotu, który nabędzie nieruchomość należącą do Spółki. W dniu 24 października 2011 r. Rada Nadzorcza w drodze uchwały nr 48/2011
zaakceptowała wybór nabywcy konkretnej nieruchomości Spółki, objętej przetargiem nr 96/PSSE tj. firmy Edoradca sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, woj. pomorskie. 

- W wyniku przetargu nr 91/PSSE wybrana została oferta firmy Limito sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Gdańsku, woj. pomorskie.
Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół z przetargu
nr 91/PSSE i dokonano wyboru firmy Limito sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Gdańsku jako podmiotu, który nabędzie nieruchomość należącą do Spółki. W dniu 15 kwietnia 2011 r. Rada Nadzorcza w drodze uchwały nr 16/2011 zaakceptowała wybór nabywcy konkretnej nieruchomości Spółki, objętej przetargiem nr 91/PSSE tj. firmy  Limito sp. z o.o. S.K.A.
z siedzibą w Gdańsku.
 
 - W wyniku rokowań nr 93/PSSE wybrana została oferta firmy Polpharma S.A.. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, woj. pomorskie.
Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 93/PSSE i dokonano wyboru firmy Polpharma S.A. z siedzibą
w Starogardzie Gdańskim jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE.
 
  - W wyniku rokowań nr 92/PSSE wybrana została oferta firmy Polpharma S.A. sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, woj. pomorskie.
Odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 92/PSSE i dokonano wyboru firmy Polpharma S.A. z siedzibą
w Starogardzie Gdańskim jako podmiotu, który uzyskał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE.
 
***
W dniu 31.01.2011 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień oraz protokół z rokowań nr 90/PSSE i dokonano wyboru firmy Energomontaż-Północ Gdynia sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE.
 
***
1) w wyniku rokowań nr 89/PSSE wybrana została oferta firmy W-Tech sp. o.o. z siedzibą w Grudziądzu, woj. kujawsko-pomorskie.
W dniu 31.12.2010 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień i protokół z rokowań nr 89/PSSE i dokonano wyboru firmy W-Tech sp. o.o. z siedzibą w Grudziądzu, woj. kujawsko-pomorskie jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE. 
 
2) w wyniku rokowań nr 88/PSSE wybrana została oferta firmy Plastica  sp. o.o. z siedzibą we Frydrychowie, woj. kujawsko-pomorskie.
W dniu 22.12.2010 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień i protokół z rokowań nr 88/PSSE  i dokonano wyboru firmy Plastica sp. o.o. z siedzibą we Frydrychowie, woj. kujawsko-pomorskie jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE,
 
3)  w wyniku przetargu nr 87/PSSE wybrana została oferta firmy Apator S.A. z siedzibą w Toruniu, woj. kujawsko-pomorskie.
W dniu 31.12.2010 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień i protokół z przetargu nr 87/PSSE i dokonano wyboru firmy Apator S.A. z siedzibą w Toruniu, woj. kujawsko-pomorskie jako podmiotu, który nabędzie nieruchomość  i uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE,
 
4)  w wyniku przetarg nr 86/PSSE wybrana została oferta firmy Bemakor sp.  z o.o.  z siedzibą w Gdańsku. W dniu 02.12.2010 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień nr 1 i 2 oraz protokół z przetargu nr 86/PSSE i dokonano wyboru firmy Bemakor sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku jako podmiotu, który nabędzie nieruchomość i uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE,
 
***
W wyniku rokowań nr 84/PSSE wybrana została oferta firmy Akomex sp. z o.o.  z siedzibą w Starogardzie Gdańskim.
W dniu 29.10.2010 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień i protokół z rokowań nr 84/PSSE i dokonano wyboru firmy Akomex sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE.
 
***
W wyniku rokowań nr 85/PSSE wybrana została oferta firmy Poland Tokai Okaya Manufacturing sp. z o.o. z siedzibą w Ostaszewie, gm. Łysomice, woj. kujawsko-pomorskie.
W dniu 29.10.2010 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień i protokół z rokowań nr 85/PSSE i dokonano wyboru firmy Poland Tokai Okaya Manufacturing sp. z o.o. z siedzibą                   w Ostaszewie, gm. Łysomice, woj. kujawsko-pomorskie jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE.
 
***
W wyniku przetargu nr 83/PSSE wybrana została oferta firmy Coffee Promotion sp. z o.o. z siedzibą w Marezie k. Kwidzyna.
W dniu 07.09.2010 r. odbyło się posiedzenie Zarządu POmorskiej SSE sp. z o.o., podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień i protokół z przetargu nr 83/PSSE i dokonano wyboru firmy Coffee Promotion sp. z o.o. z siedzibą w Marezie k. Kwidzyna jako podmiotu, który uzyska kolejne zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE,
 
 
***
W wyniku rokowań nr 82/PSSE wybrana została oferta firmy AMHIL Europa sp. z o.o.  z siedzibą w Kartoszynie.
W dniu 22.06.2010 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień i protokół z rokowań nr 82/PSSE i dokonano wyboru firmy AMHIL Europa sp. z o.o. z siedzibą w Kartoszynie  jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE.
 
***
 
W wyniku przetargu nr 81/PSSE wybrana została oferta firmy Baumat sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu.
W dniu 20.04.2010 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień nr 1 i nr 2 oraz protokół z przetargu nr 81/PSSE i dokonano wyboru firmy Baumat sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE i nabędzie nieruchomość położoną na obszarze PSSE w Podstrefie Bydgoszcz.
 
***
W wyniku przetargu nr 80/PSSE wybrana została oferta firmy Metalbark P. P.-U. Zbigniew Barłóg ZPCHr. z siedzibą w Nowej Wsi Wielkiej.
W dniu 20.04.2010 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień nr 1 i nr 2 oraz protokół z przetargu nr 80/PSSE i dokonano wyboru firmy Metalbark P. P.-U. Zbigniew Barłóg ZPCHr. Z siedzibą w Nowej Wsi Wielkiej  jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE i nabędzie nieruchomość położoną na obszarze PSSE w Podstrefie Bydgoszcz.
 
***
W wyniku rokowań nr 79/PSSE wybrana została oferta firmy Plastica  sp. z o.o.  z siedzibą we Frydrychowie.
W dniu 09.04.2010 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień i protokół z rokowań nr 79/PSSE i dokonano wyboru firmy Plastica  sp. z o.o. z siedzibą we Frydrychowie  jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE.
 
***
W dniu 20.01.2010 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego została podjęta uchwała nr 11/2010 w sprawie odwołania przetargu nr 75/PSSE na zbycie i zagospodarowanie gruntów w Kartoszynie.
 
***
W dniu 12.01.2010 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień i protokół z rokowań nr 78/PSSE i dokonano wyboru firmy Amhil Europa sp. z o.o. z siedzibą Kartoszynie  jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE;
***
W dniu 31.12.2009 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego została podjęta uchwała nr 247/2009 w sprawie zamknięcia bez rozstrzygnięcia przetargu nr 76/PSSE na zbycie i zagospodarowanie gruntów w Kartoszynie.
 
***
W dniu 29.12.2009 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień i protokół z rokowań nr 74/PSSE i dokonano wyboru firmy Mapei Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej SSE.

***
W dniu 23.12.2009 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień i protokół z przetargu nr 77/PSSE i dokonano wyboru firmy Przedsiębiorstwo Budowy Dróg S.A. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, jako nabywcy udziału wynoszącego 30000/56374 w nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej działkę nr 6/8 obszaru 5.63.74 ha, położonej na obszarze Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Grudziądzu przy ulicy Drogi Granicznej.
 
- Rada Nadzorcza podjęła, w trybie pisemnego głosowania, uchwałę nr 49/2009 z dnia 23.12.2009 r.  i dokonała wyboru nabywcy konkretnej nieruchomości Spółki, objętej przetargiem nr 77/PSSE, firmy Przedsiębiorstwo Budowy Dróg S.A. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim.

***
W dniu 2 grudnia 2009r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokoły uzgodnień nr 1 i nr 2 z przetargu nr 73/PSSE i dokonano wyboru firmy AIRON Investment Anna Niemczewska z siedzibą w Koronowie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - Podstrefa Bydgoszcz.

 

***

W  dniu 13.10.2009 r. odbyło się posiedzenie Zarządu Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o., podczas którego zatwierdzono protokoły uzgodnień nr 1 i nr 2 z przetargu nr 72/PSSE i dokonano wyboru firmy Weyerhaeuser Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - Podstrefa Gdańsk Klukowo.

 

***

1) W wyniku rokowań nr 68/PSSE wybrana została oferta firmy  Jabil Assembly Poland sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie.

W dniu 18.02.2009 roku odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień i protokół z rokowań nr 68/PSSE i dokonano wyboru firmy Jabil Assembly Poland sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenia na prowadzenie działalności na terenie PSSE.


2) W wyniku rokowań nr 69/PSSE wybrana została oferta firmy DMT s.c. P. Motyl, M. Ossowski, P. Rathenow z siedzibą w Kartoszynie.

W dniu 1.04.2009 roku odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień i protokół z rokowań nr 69/PSSE i dokonano wyboru firmy DMT s.c. P. Motyl, M. Ossowski, P. Rathenow z siedzibą w Kartoszynie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenia na prowadzenie działalności na terenie PSSE.

3) W wyniku przetargu nr 70/PSSE wybrana została oferta firmy  Cargotec Poland sp. z o.o. z siedzibą w Kowanowie, woj. zachodniopomorskie.

W dniu 04.06.2009 roku odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokoły uzgodnień i protokół z przetargu nr 70/PSSE i dokonano wyboru firmy Cargotec Poland sp. z o.o. z siedzibą w Kowanowie, woj. zachodniopomorskie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenia na prowadzenie działalności na terenie PSSE.
 
4)  W wyniku przetargu nr 71/PSSE wybrana została oferta firmy IMR sp. z o.o. z siedzibą w Kartoszynie, woj. pomorskie

W dniu 02.07.2009 roku odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokoły uzgodnień i protokół z przetargu nr 71/PSSE i dokonano wyboru firmy IMR sp. z o.o. z siedzibą w Kartoszynie, woj. pomorskie jako podmiotu, który uzyska zezwolenia na prowadzenie działalności na terenie PSSE i nabędzie nieruchomość należącą do Spółki.


W dniu 03.07.2009 r. odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej, podczas którego:
- uchwałą nr 32/2009 - dokonano wyboru nabywcy konkretnej nieruchomości Spółki, objętej przetargiem nr 71/PSSE, firmy IMR sp. z o.o. z siedzibą w Kartoszynie, woj. pomorskie.


5)  W dniu 31 lipca 2009 roku Zarząd podjął uchwałę nr 133/2009 w sprawie zatwierdzenia wyników przetargu nr PSSE/ZP/1/2009 dotyczącego zamówienia na roboty budowlane związane z realizacją projektu pt. „Gdański Park Naukowo-Technologiczny – Etap III”.

Na wniosek Komisji Przetargowej Zarząd Spółki uchwalił zatwierdzić wyniki przetargu nr PSSE/ZP/1/2009 i zaakceptować wybór firm Karmar S.A. z siedzibą w Warszawie i Bouygues Batiment International S.A. z siedzibą w Guyancourt (Francja), jako wykonawców zamówienia na roboty budowlane związane z związane z realizacją projektu pt. „Gdański Park Naukowo-Technologiczny – Etap III”, za łączną kwotę brutto 80.085.350,60 PLN (słownie złotych: osiemdziesiąt milionów osiemdziesiąt pięć tysięcy trzysta pięćdziesiąt 60/100).

***
W dniu 05.12.2008 r. Rada Nadzorcza - uchwałą nr 45/2008 - zaakceptowała wybór nabywcy konkretnej nieruchomości Spółki, objętej przetargiem nr 67/PSSE, firmy PKP CARGO S.A. z siedzibą w Warszawie.

 

***

W dniu 14.10.2008 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień z rokowań nr 62/PSSE i dokonano wyboru firmy Lafarge Cement S.A. z siedzibą w Małogoszczy, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

 

***

W dniu 03.10.2008 r. odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej podczas którego,
- uchwałą nr 39/2008 - zaakceptowano wybór nabywcy konkretnej nieruchomości Spółki, objętej przetargiem nr 64/PSSE, firmy Lemahieu Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie,
- uchwałą nr 40/2008 - dokonano wyboru nabywcy konkretnej nieruchomości Spółki, objętej przetargiem nr 66/PSSE, firmy Univerpal Sp. z o.o. z siedzibą w Redzie.

 

***

W dniu 16.09.2008 r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego zatwierdzono protokół uzgodnień z rokowań nr 65/PSSE i dokonano wyboru  Mondi Packaging Świecie sp. z o.o. z siedzibą w Świeciu, woj. kujawsko – pomorskie, jako podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

 

 Autor dokumentu: Iwona Paliszewska


drukuj
ostatnie zmiany dla strony „Rozstrzygnięte przetargi / rokowania”

użytkownikdata aktualizacjiopis zmian
Iwona Paliszewska08.07.2013, 10:08 CESTwprowadzono informacje o rozstrzygnięciu przetargu 127/PSSE
Iwona Paliszewska08.07.2013, 10:05 CESTwprowadzono informację o rozstrzygnięciu przetargo 126/PSSE
Iwona Paliszewska23.05.2013, 07:54 CESTwprowadzono informacje o rozstrzygnieciu przetyargów 122/PSSE i 125/PSSE
Iwona Paliszewska24.04.2013, 14:09 CESTwprowadzono informację o rozstrzygnięciu przetargu 124/PSSE i rokowań 123/PSSE
Iwona Paliszewska25.03.2013, 08:39 CETwprowadzono informacje o rozstrzygnietym przetargu nr 119/PSSW

pełny rejestr zmian dla tej strony
do gry
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
© 2004 Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna
Wszelkie prawa zastrzeone.